Dni rodziny, Kętrzyn, relacja

W dniu 26.05.2013 r. w Kętrzynie nasze Stowarzyszenie wzięło udział w "Pikniku Rodzinnym" zorganizowanym przez Kętrzyńskie Towarzystwo "Amazonki". 
O godz. 9:30 spotkaliśmy się tzn. Maciek, Marek, Sławek z synem oraz moja osoba przed kompleksem basenowym "Kętrzynianka". Następnie przemieściliśmy na miejsce pikniku w celu zainstalowania :). Po ok 1 h przybył na miejsce również Sławek, Darek oraz Norbert z Bartoszyc wraz z synem Maćkiem. W międzyczasie musiałem pojechać po telewizor do domu, który posłużył nam do wyświetlania filmów z Naszego latania.
Piknik rozpoczął się planowo czyli o godz. 11:00. Na miejscu oprócz nas było stanowisko rejestracji szpiku kostnego DKMS, mobilny punkt Krwiodastwa, występowały zespoły muzyczne, a także grupy zajmujące się animacją dzieci. W trakcie pikniku odbywały się występy grup dzieci oraz różnych zespołów. Oprócz tego obok nas swoje stanowisko miał nasz kolega Sławek, który prowadził z dziećmi zajęcia z robotyki. Zainteresowanie było spore. Część osób, która przyszła na piknik odwiedzała również Nasze stoisko :) W międzyczasie zaprezentowałem moją wytwornicę dymu co widoczne jest na poniższych zdjęciach. Na pikniku można było co nieco przekąsić w formie kiełbaski z grilla. Na podstawie moich obserwacji stwierdziłem, że niektórzy ludzie nie byli świadomi, że można latać tak jak My to robimy i że istnieje możliwość latania w tandemie o czym informował wszystkich Norbert. Niektórzy z nas, Ci którzy jeszcze nie byli zarejestrowani w DKMS, zostali potencjalnymi dawcami szpiku kostnego. Piknik zakończył się o godz. 16:00.
Po pikniku pojechaliśmy na moje startowisko, gdzie polatałem wraz z Maćkiem i Markiem testując wytwornicę dymu w locie :)
Za Nasze uczestnictwo, otrzymaliśmy oficjalne podziękowania na piśmie od "Amazonek", a złożone na moje ręce przez Panią prezes Danutę Łozowską.  

Wszystkim, a w szczególności "Amazonkom" dziękujemy za zaproszenie oraz wspólną imprezę. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy wspierać i pomóc w organizacji tego przedsięwzięcia.

Poniżej zamieszczam zdjęcia z Pikniku.