Walne zebranie członków MSL 2013

W dniu 02.03.2013 r. w siedzibie Mazurskiego Stowarzyszenia Lotniczego w Jeziorowskich, odbyło się walne zebranie sprawozdawcze, w którym udział wzięło 17 członków. Walne poprowadzili Maciek wraz z Darkiem.
Czytaj więcej: Walne zebranie członków MSL 2013

Nowy członek

W nasze szeregi wstąpił ostatnio Bogusław Wisowaty. Bogusław jest radnym miasta Ełk, prowadzi własną firmę i jest pasjonatem lotnictwa. Razem z kilkoma członkami Stowarzyszenia uczestniczy obecnie w kursie na pilota samolotów ultralekkich. W przyszłości zamierza również latać na wiatrakowcach.
Witamy nowego kolegę i życzymy sukcesów w rozwijaniu swojej pasji.

Witamy kolejnego członka

Miło mi jest poinformować, że w nasze szeregi wstąpił Aleksander Hirsztritt potocznie zwany Saszą, który razem z nami będzie rozwijał swoją pasję lotniczą. Aktualnie jest po I etapie kursu paralotniowego a już szykuje się na kurs szybowcowy. Gratulujemy i życzymy sukcesów i wysokich lotów!

Piloci wśród nas

Do naszego grona dołączyli dwaj nowi członkowie - piloci i to jacy, samolotowi: Czesław Wiszniowiecki i Irek Rozum. Poznałem chłopaków na szkoleniu samolotowym, prowadzonym przez Targor Flight Club na wiosnę w 2010 roku w Wilamowie pod Kętrzynem.

Czytaj więcej: Piloci wśród nas

Nowi członkowie

Do naszego Stowarzyszenia ostatnio dołączyli Jacek Łotowski - kandydat na pilota z Ełku, Czesio Wiszniowiecki - pilot samolotowy ze Spytkowa pod Giżyckiem i Irek Rozum - pilot i instruktor samolotowy. Udało nam się również pozyskać paralotniarza ze Stalowej Woli, który przeniósł się do Ełku za zewem serca - Pawła. Za Czesiem i Irkiem dołączył też do nas motolotniarz z Giżycka - Wojtek Kuraciński. Serdecznie witamy nowych kolegów z nadzieją owocnej współpracy na przyszłość :)

Dzięki Wam jest już nas 22 w Stowarzyszeniu i mam nadzieję, że zachęcimy pozostałych lokalnych pilotów i kandydadów na pilota do wstępowania w nasze szeregi.

Walne zebranie 2012

Jako sekretarz informuję, że dn.14.01.2012 w Jeziorowskich odbyło się Walne Zgromadzenie Członków które:

1. Powołało na vice Prezesa Andrzeja Rejrata

2. Powołało na  członka komisji rewizyjnej Jacka Nowaka

3. Przyjęło budżet na 2012 rok

Nowo Powołanym składam GRATULACJE.