Dworek Dębówko, spontaniczne spotkanie

W dniu 20.06.2015 r. w okolicach Bartoszyc, dokładnie w Dworku Dębówko spotkaliśmy się z latającymi kolegami. Przyjechał do nas Krzysiek Szewczyk z firmy EC Extreme oraz jego kolega, również Krzysiek z rodzinką z Gdyni, Darek i Wojtek Bógdał z Płocka, Norbert Nowicki, Romek Kupaj, Krzysiek Dubicki, Ewa i Tadeusz Żuralscy, Stasiek i Zygmunt z Bartoszyc i okolic, Daniel z Lidzbarka Warmińskiego no i oczywiście moja skromna osoba z Kętrzyna-Ostródy :)

Odwiedził nas również Mariusz Pudzianowski (tak dla przypomnienia polski zawodnik MMA), który ze względu na brak "czasu" tudzież innych nieznanych nam powodów nie poleciał z Norbertem w przestworza :) A właśnie, zapomniałbym o Janku (Bondzie 007), naszym pilocie oblatywaczu z Bartoszyc. Tak na marginesie Janek zrobił jakiś czas temu uprawnienia na ultralighty i czynnie lata na tego rodzaju statku powietrznym. Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, iż nie ma łąki na której by nie wylądował. :) Janek towarzyszył nam, z tym że latając na swoim Zenair'ze. Mimo braku w pełni sprzyjających warunków atmosferycznych, udało nam się polatać zarówno na paralotniach jak i samolotem. Nie spodziewaliśmy się, iż nasza obecność na łące przyciągnie sporą rzeszę osób spoza naszego latającego grona. Dzięki rozstawionym pylonom Krzyśka Szewczyka z EC Extreme mogliśmy zaprezentować latanie pomiędzy nimi i przedstawić namiastkę tego co ma się odbyć już za parę dni tj. "2 Slalomowych Motoparalotniowych Mistrzostw Świata w Legnicy". Tę działkę ogarniał Wojtek Bógdał co jest widoczne na krótkim, ale dynamicznym filmiku :)

"Pylony"

Dzięki gościnności właścicieli z Dworku Dębówko, nie zakończyliśmy imprezy z pustymi brzuchami :) Za co bardzo dziękujemy :)
Nasze spotkanie zakończyło się w godzinach nocnych. Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia z naszej skromnej imprezy :)

Pozdrawiam
Grzesiek ;)

Dworek Dębówko