Zakończenie sezonu lotniczego w Rynie

W dniu 08.12.2018 r. w Rynie w Gościńcu Ryńskim Młyn odbyła się impreza w klimacie lotniczym pod nazwą "Zakończenie sezonu lotniczego".

Na imprezę przybyła dosyć spora grupa lotników nie tylko z naszego Stowarzyszenia, ale również z poza naszej grupy oraz sympatycy lotnictwa. W trakcie biesiadowania i rozmów na tematy nie tylko lotnicze, mieliśmy możliwość oglądania naszych filmów obrazujących pasję, która nas interesuje. Czas umilał nam zespół "Załoga Dr. Bryga" z naszym latającym wokalistą Dominikiem Kazimierczakiem. Stoły były suto zastawione więc nikt nie wyszedł głodny ani nienapojony :D W tym miejscu chciałbym podziękować Magdalenie Dowgiałło za kwestię związaną z poczęstunkiem oraz Dominikowi Kazimierczakowi za pozostałe sprawy organizatorskie, z którym bardzo dobrze mi się współpracuje w tej materii. Dziękujemy również naszym koleżankom i kolegom za przybycie. Szkoda, że inni nie mogli do nas dołączyć.

Pozdrawiam i życzę Wam wesołych, pogodnych Świąt, a w nadchodzącym Nowym Roku bezpiecznych lotów i wszystkiego czego sobie wymarzycie. 
Grzesiek Roszkowski