Dzień Dziecka 2014

Tradycyjnie jak co roku zorganizowaliśmy dla najmłodszych atrakcje na Dzień Dziecka. Impreza odbyła się w sobotę 31 maja w naszej siedzibie u Andrzeja w Jeziorowskich. Przybyło na nią sporo dorosłych ze swoimi pociechami, które dobrze bawiły się uczestnicząc w różnych zajęciach.



Atrakcje zaczęły się w sobotę o 15, kiedy to jak na sygnał zjechali goście. Dzieci miały zapewniony zjazd tyrolką w prawdziwej uprzęży paralotniowej, przejażdżkę bryczką po pagórkowatym terenie agroturystyki "Pod bocianim gniazdem" oraz wydzielone "stanowisko archeologiczne", gdzie z wykrywaczem metalu szukały "skarbów". Władze gminy Stare Juchy zorganizowały mały lodowy poczęstunek oraz występ teatrzyku połączony z zabawami w przebieranie się. Dzieci rozegrały też kilka konkurencji jak wyścigi drużyn oraz przeciąganie liny. Ogłosiliśmy też konkurs plastyczny o tematyce lotniczej, w którym wzięło udział 14 młodych ludzi. Wszystkie prace bardzo nam się podobały, dlatego każdy maluch został nagrodzony stosowną zabawką.
W międzyczasie część rodziców miała możliwość osobistego zapoznania się z możliwościami wiatrakowca. Wieczór zakończył się na ognisku i pieczeniu kiełbasek.



i prace dzieci: